Pracownicy Urzędu Miejskiego w Krynicy-Zdroju oraz jednostek miejskich odbędą cykl szkoleń

W dniu dzisiejszym nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na zorganizowanie i przeprowadzenie Cyklu edukacyjnego urzędników i pracowników jednostek miejskich. Na ogłoszony w dniu 28 października przetarg odpowiedziało 6 firm, z których najtańsza okazała się oferta złożona przez firmę BPR Consulting Paulina Rydz z Łodzi.

 

 

Zasadniczym celem szkoleń jest podniesienie kompetencji, poszerzenie wiedzy, umiejętności pracowników tutejszego Urzędu oraz jednostek podległych na tematy związane z pojęciem HUMAN SMART CITY w celu ich wykorzystania do współpracy z mieszkańcami. Uczestnicy zostaną również zaznajomieni z wdrażanym projektem pn.: “D I A L O G – Działanie Innowacje Aktywność Ludzie Otwartość Gotowość”. Stanowić mają fundamenty do tego, aby Krynica-Zdrój stała się miastem, które realnie jest współzarządzane przez jego mieszkańców na zasadzie dialogu, spotkań, wymiany różnych opinii, pomysłów z samorządem.

 

Jak już wspominaliśmy szkolenia są jednym z elementów projektu DIALOG – Działanie, Innowacje, Aktywność, Ludzie, Otwartość, Gotowość współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014 – 2020.

Przewiń na górę
Skip to content