Konferencja naukowa w ramach projektu
"D I A L O G Działanie Innowacje Aktywność Ludzie Otwartość Gotowość"

Szanowni Państwo, 

W dniu 20 października br. podczas wydarzenia Krynica Forum ’22 odbędzie się konferencja naukowa dot. idei smart city i living lab w uzdrowiskach i miastach turystycznych.

Konferencja realizowana jest w ramach proejktu “D I A L O G Działanie Innowacje Aktywność Ludzie Otwartość Gotowość”. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020″.

Podczas spotkania przewidziano panele dyskusyjne z przedstawicielami polskich miast smart cities – jakie polityki wdrażają, jkaie konkretne rozwiązania najlepiej się sprawdzają, czy wprowadzanie innowacji w miastach jest łatwe. Poruszone zostaną także zagadnienia dot. Obywateli inteligentnych miast – ich prawa, przywileje i obowiązki, Smart Innowacje dla miast, Otwieranie danych miejskich, Smart energy – idee, innowacje, inwestycje.

“Krynica Forum ’22 Wzrost i odbudowa” to międzynarodowe wydarzenie łączące biznes, politykę i świat nauki. Jego celem jest wzmacnianie bezpieczeństwa, dobrobytu, społecznej spójności oraz pozycji gospodarczej Polski i krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Krynica-Zdrój od 100 lat cieszy się sławą oraz statusem elity światowych uzdrowisk. Odwiedzili ją europejscy przedsiębiorcy, liderzy polityczni a także koronowane głowy państw. Swoją popularność zawdzięcza pięknej naturze, klimatowi i niespotykanemu nigdzie na świecie bogactwu leczniczych źródeł. Odnowiona infrastruktura miejska z urokliwym deptakiem to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w Polsce do organizacji międzynarodowej konferencji, Geograficzna bliskość Ukrainy sprzyja obecności przedstawicieli ukraińskich władz państwowych i samorządowych oraz przedsiębiorców.

Przewiń na górę
Skip to content